جراحی زیبایی پلک
جراحی لفتینگ
پروتز گونه و چانه
ادامه مطلب…


رینوپلاستی
رفع مشکلات انسدادی
تکنیک جراحی پلاستیک دالاس
ادامه مطلب…


جراحی ارتوگناتیک
رفع بد شکلی های فکین
تصحیح اسکلت صورت
ادامه مطلب…


به نظر شما بهترین روش درمان چین و چروک صورت چیست ؟
استفاده از بوتاکس
عمل جراحی
هیچ کدام
تکنیک جراحی » جراحی فک و صورت

 

جراحی ارتوگناتیک یا راست فکی:
 
جراحی ارتوگناتیک جراحی تصحیحی است که با رفع بد شکلی های فکین که یکی از مهمترین عوامل زیبایی صورت می باشد ، تآ ثیر بسیار شگرفی در صورت دارد.
تغیراتی که در اثر جراحی فک بدست می آید حقیقتا فوق العاده و باورنکردنی می باشد ، این نوع جراحی منحصرا توسط متخصص جراح فک و صورت انجام می پذیرد.
به عنوان مثال بیمارانی که دارای فکی جلو زده می باشد و یا در هنگام خنده، لثه های آنها بیش از حد پیدا می شود کاندید بسیار خوبی برای اینگونه اعمال جراحی می باشد.
البته این دسته بیماران با دفرمیتی فکی گاها نیازمند ارتودنسی قبل ویا بعد از عمل جراحی فکین می باشند، ولی به هیچ وجه بدشکلی های اسکلتی صورت نباید با ارتدنسی که تنها در تصحیح دفرمیتی های دندانی کار می کند انجام گیرد.
به طور خلاصه جراحی ارتوگناتیک قادر به تصحیح اسکلت صورت در ناحیه دو سوم تحتانی ،تصحیح موقعیت فکین نسبت به لبها ، تصحیح موقعیت لبها به هم و تصحیح موقعیت لبها نسبت به چانه در سه بعدی می باشد.
نکته مهم در جراحی ارتوگنیک این است که این نوع اعمال جراحی گرچه با ورم موقتی همراه است ، یا کاملا بدون درد بوده و یا درد آنها با مسکن های معمولی قابل کنترل است ، و این به دلیل خونرسانی بالای اسکلت صورت می باشد.

 

نظر خود را صفحه بیان کنید :
نام      
ایمیل   
وب      


0 نظر
آدرس : شیراز - قصردشت - نرسیده به چهار راه زرگری - نبش کوچه 54 - ساختمان گلبرگ - طبقه دوم واحد 23 تلفن : 8-6280847 (0711)

Address : No 23 - Floor 2 - Golbarg Aparteman - str.54 - Ave Ghasr o dasht - Shiraz - Iran Tell : +98 (711) 6280847-8
bagheridr.com © 2009 Powered By Gcms v1.1